Careers Home > Job Search Results > Staż - Energoelektronik

Staż - Energoelektronik

Location: Krakow, MA, Poland
Job ID: R0043290
Date Posted: Feb 5, 2024
Segment: Green Energy & Mobility
Business Unit: Hitachi Energy
Company Name: HITACHI ENERGY POLAND SP. Z O.O.
Profession (Job Category): Administration & Facilities
Job Type (Experience Level): Entry Level
Job Schedule: Part time
Remote: No

Share: mail
Save Job Saved

Description

Zespół Power Electronics, do którego dołączysz został utworzony  w Krakowie w 2021 roku. W trakcie stażu będziesz współpracować z wysoko wykwalifikowanymi inżynierami  z obszarów energoelektroniki, elektroniki, teorii sterowania oraz mechaniki. Będziesz uczestniczyć w rozwoju modułowej platformy konwerterów prądu stałego lub zmiennego opartych na technologi węglika krzemu (SiC). To może być dla Ciebie wyjątkowa okazja do nauki i budowania doświadczenia zawodowego na swojej ścieżce kariery.

Twoje obowiązki

  • Współpraca przy projektowaniu przekształtników energoelektronicznych

  • Symulacje układów elektronicznych i energoelektronicznych (z wykorzystaniem m.in. Matlab/Simulink, Plecs, LTSpice)

  • Badania laboratoryjne - testowanie układów elektronicznych i energoelektronicznych

  • Analiza i wnioskowanie na podstawie uzyskanych rezultatów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz wyników badań

  • Praca w miedzynarodowym środowisku

Twoje kompetencje

  • Student/studentka 3 lub 4 roku studiów o profilu Elektrotechnika, Elektronika lub pokrewnym

  • Znajomość oprogramowania umożliwiającego projektowanie PCB (Altium, Kicad lub Eagle)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomość zasad projektowania ukłądów cyfrowych i analogowych

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów oraz znajomość języka  C++ będą dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność współpracy z zespołem

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Analityczne myślenie oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Dostępność 20h/tydzień (elastyczny grafik, który dopasujesz do zajęć na uczelni)

Share: mail