Join our Talent Network

Corporate Information  |  Careers

Plant Buyer

This job posting is no longer active.

Location: Zatec Czechia
Job ID: R0001465
Date Posted: Apr 14, 2021
Segment: Smart Life
Business Unit: Hitachi Automotive
Company Name: Hitachi Astemo Czech, s.r.o.
Profession (Job Category): Customer Service & Contact Center Operations
Job Type (Experience Level): Experienced
Job Schedule: Full time
Remote: No

Share: mail
Save Job Saved

Description

Jsme součástí společnosti Hitachi Astemo, která se zaměřuje na přední světová řešení mobility v oblasti elektrifikace, autonomního řízení a propojení. Napomáháme ke snížení škody na životním prostředí, snížení dopravních nehod a zlepšení životního stylu. Společně přispíváme k udržitelné společnosti a zlepšování kvality života, čímž uspokojujeme naše zákazníky a tvoříme budoucí jádro automobilových a motocyklových systémů. Naši zaměstnanci jsou srdcem dosažení těchto cílů a jsme hrdí na to, že jsme zaměstnavatelem rovných příležitostí.

Vyhledáváme a rozvíjíme lidi z různých prostředí, kteří můžou do naší společnosti vnést své dovednosti a zkušenosti a podpořit nás v naší efektivitě. Mějte budoucnost ve svých rukou a staňte se součástí našeho týmu a připojte se k naší organizaci v Triangle zóně v Žatci.

ASISTENTKA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ (m/f/d)

Náplň práce:

  • kontrola dodávek (včasnost, množství, kvalita, cena)
  • administrativní podpora nákupního oddělení
  • správa systému, aktualizace ceníku a registru dodavatelů
  • administrativní podpora startu nových projektů
  • komunikace se zahraniční centrálou, reporting
  • komunikace s dodavateli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace na výsledky, samostatnost
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost řešit více úkolů současně
  • týmový hráč
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • praxe v nákupu ve výrobní společnosti výhodou

Proč Hitachi Astemo?

Ve společnosti Hitachi Astemo je soulad, upřímnost a průkopnický duch praktikovanými hodnotami, vzájemně se respektujeme a kreativně spolupracujeme na splnění naší mise. Naši zaměstnanci dostávají zajímavé příležitosti k rozvoji a růstu v mezinárodní společnosti, kde můžou být hrdí na to, že jsou součástí inovativního týmu. Díky diverzitě, kterou v naší společnosti podporujeme budujeme rozmanité pracovní prostředí a zvyšujeme potenciál, který je v našich zaměstnancích. Věříme, že nám to dává sílu řídit velké změny a vytvářet nové hodnoty pro lidi, vozidla a společnost, zároveň uplatnit náš potenciál stát se světovým lídrem ve všem co děláme.

Zní to zajímavě? Pokud ano, tak bychom vás rádi poznali. Přihlaste se online, prostřednictvím odkazu na naše kariérní stránky – těšíme se na vás! www.hitachiastemo.com/en/careers

Share: mail